Menu
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

dNet Bilişim kurulmuş olduğu 2015 yılından itibaren bilgisayar sektöründe her ihtiyaca cevap verecek yapıda, kaliteli ve müşteri odaklı yaklaşımıyla hizmet vermektedir. Yerel bilgisayar hizmetinin ardından dNet Bilişim, Jumbum.com ile e-ticarete başlamış, sahip olduğu zengin ürün çeşidi, güçlü stok ve güncel ürünlerin hızlı temini ile kişisel kullanıcılardan kurumsal şirketlere teknoloji ihtiyacı olan her kullanıcıya en iyi çözüm için avantajlar sunmaktadır.

Hizmet verdiğimiz sektörün tüm ürünlerini en geniş yelpazede tutarak, satış ve teknik desteğini, üretici veya distribütörlerden, kurumlara ve son kullanıcıya ulaştırma amacı ile hizmet vermekteyiz. Bunu gerçekleştirirken verdiği hizmetin bilincinde olmak, pazarladığı ürünü gerek satış ve gerekse teknik desteğiyle müşterilerine ve iş ortaklarına değer katarak sunmaktır.
7 yıldır istikrarla büyüyen ve gelişmesini sürdüren dNet Bilişim - Jumbum.com, özellikle izlediği fiyat politikası ile arama motorları, karşılaştırma siteleri ve google alışveriş platformunun en ucuz bilgisayar firmaları arasında yerini almıştır.

Şirketimiz, teknolojide dünyanın önde gelen markaları ile iş ortaklığı yapmakta olan tedarikçi firmalar ile çalışma doğrultusunda pek çok markada fiyat avantajı sağlamaktadır.
Şirketimiz Manisa-Akhisar'da bulunan depo, teknik servis ve mağazasında hizmet vermektedir.
Sitemizde kullanıcı deneyimi arttırmak için çerez kullanılmaktadır. Ayrıntılar için Gizlilik Politikası’nı inceleyiniz. Devam edildiğinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.