Menu
Alışveriş Sepetiniz

Kargo & Teslimat

Kargo Paketini Nasıl Teslim Almalıyım?
Kargo paketinizi sağlam şekilde teslim aldığınızdan emin olmadan kargo formuna imza atmayınız. Kargo firması en hızlı şekilde ürünü teslim etmek isteyecektir fakat lütfen kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise hiçbir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden Jumbum.com sorumlu değildir. Eğer kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. Jumbum.com'a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargo edilecektir.. 

Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik,yırtık ve darbeli olduğunu farkettiniz ve üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır. 


Siparişim Şu An Nerede?
Sipariş detayınızın içerisindeki "KARGO TAKİP" linkine tıklayarak siparişinizin şu an nerede olduğunu ARAS Kargo ve/veya YURTİÇİ kargo takip ekranlarından kontrol edebilirsiniz.

Kargo/Teslimat Ücretiniz Nedir? 
Kargo teslimat ücreti satın aldığınız ürünlerin hacim bilgilerine göre sepet ekranında otomatik olarak hesaplanmaktadır. Ürünleri sepete attığınızda "Teslimat" bölümünde kargo ücretini görebilirsiniz.

Ürün İadeleri İçin Anlaşmalı Kargo
Herhangi bir nedenden dolayı tarafımıza yapılacak gönderiler için 339440368 nolu anlaşma kodu ile Yurtiçi Kargo firması aracılığıyla gönderim kabul etmekteyiz.

Sitemizde kullanıcı deneyimi arttırmak için çerez kullanılmaktadır. Ayrıntılar için Gizlilik Politikası’nı inceleyiniz. Devam edildiğinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.